Cokakapi - IstanbulAbout

Otomatik Kapı | Fotoselli Kapı | Çilingiroğlu


More Detail

Çilingiroğlu, hızla gelişen  üretim ve Ar-Ge faaliyetleri ile Türkiye’nin sektöründe lider markasıdır. 42 bayiisi ve 28 ülkeye ihracatı ile dünya pazarında da üstünlüğünü kanıtlayarak sadece Türkiye’nin değil, dünyanın markası olmayı başarmıştır. 

Hakkımızda

Çilingiroğlu Otomatik Kapı Sistemleri 1981 yılında kurulmuş olup, o günlerden bugüne çeşitli tiplerdeki otomatik kapıları kendi profil sistemleri ile imalat ve montaj yapmaktadır. Şirketimiz, hızla gelişen üretim ve Ar-Ge faaliyetleri ile Türkiye’nin sektöründe lider markasıdır. 42 bayisi ve 28 ülkeye ihracatıyla dünya pazarlarında üstünlüğünü kanıtlayarak sadece Türkiye’nin değil Dünya’nın markası olabilmeyi başarmıştır.

Çilingiroğlu, sahip olduğu geniş bayi ağı ve teknik destek ekipleri sayesinde ürün ve hizmetlerini Türkiye’nin ve Dünya’nın her bölgesindeki ve ihracat pazarlarındaki üreticilerine, mimarlara, müteahhitlere, mühendislere ve diğer kullanıcılara ulaştırmaktadır.

Özelikle Otomatik Döner kapılar, Anti Panik Döner Kapılar, Teleskopik Kapılar, Dairesel Kayar kapılar. Anti Panik Otomatik Kapılar ve Otomatik Hermetik kapılarda kendi sistem ve projelerini uygulamaktadır.

Çilingiroğlu, alüminyum profillerin, bariyer sistemlerinin ve otomatik dairesel kayar kapının patentine sahiptir. Ürünlerin tamamı ISO, CE, T.S.E belgelerine sahiptir.

Çilingiroğlu Otomatik Kapı Sistemleri Vizyonu

Yapı sektöründe, yurt içinde ve yurt dışında olmak üzere üstün teknoloji ve farklı üretimleriyle kullanıcı memnuniyetini en üst seviyede tutmak bizim vizyon yapımızı oluşturmaktadır.

Çilingiroğlu Otomatik Kapı Sistemleri Misyonu

Ülkesi için katma değer sağlayan, yenilikçi, kaliteyi mümkün olan en üst düzeye çıkartmak, satış sonrasında da müşterinin yanında olarak hizmetlerini sürekli kılmak.

İhracat Yaptığımız Ülkeler

Belçika, Rusya, Tunus, Cezayir, Almanya, Nijerya, Bulgaristan, Yunanistan. Ukrayna, Gürcistan, Kıbrıs, Kosova, Özbekistan, Suudi Arabistan, Ürdün. Sudan, Kazakistan, Azerbaycan, Libya, Irak, İran, Romanya. Avusturya, Kırgızistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Mısır, Suriye, Kuveyt, Katar, Amerika Birleşik Devletleri.


Hızlı Kurulum

Otomatik kapı sistemlerimizin kurulum veya bakım işlemleri hızla gerçekleştirilir. Müşterilerimiz bu konuda asla mağdur edilmez.

Üstün Dayanıklılık

Otomatik kapı sistemlerimiz, malzemesi ve kullanım süresi bakımından muadili sistemlere göre daha üstündür.

Şık Tasarım

Çilingiroğlu, patentli ince profilleri sayesinde mekanınızın içerisine bolca güneş ışığının nüfuz etmesini sağlar. Aynı zamanda bu ince profiller yüksek kullanıcı kolaylığı ve kolay erişim sağlarken, ortama davetkar bir atmosfer katar.


ÜRÜNLERİMİZ

  • Otomatik Kapı Mekanizmaları
  • Otomatik Kayar Kapı Sistemlieri
  • Döner Kapılar
  • Otomatik Kepenk ve Panjur Kapı
  • Otomatik Bariyer Sistemleri
  • Otomatik 90 Derece Açılır Kapı
  • Yangın Kapıları
  • Aksesuarlar ve Aktivatörler

 

 


Reviews


Calculate Driving Distance, Travel Time and Directions


People Also Like

See More

10 Days Weather forecast of Istanbul, Turkey

Croozi has eased your travel plan more by providing weather forecast of 10 days for that location, all at one place. Now you don't have to go through so many websites to plan a single journey. You are welcome!